Jistě se to může stát. Stává se často, že se děti přestěhují příliš daleko a může se stát cokoli, že nemohou přijet. Nemusí to být úmysl, pokud ano, je to trošku smutné, ale to není na povídání v tomto článku. Zde budeme přemýšlet, jak popřát na dálku tomu, koho skutečně máme rádi, nebo tomu, koho si vážíme. Říkáte si, v čem je problém? Bydlí ten někdo v Himalájích, tam někde vysoko, kde ještě internetový čerchmant, tedy signál, nedorazil? Nebo někde hluboko v jeskyni?
Ono je jedno kdo kde bydlí. Fakt je to, že i nyní se najdou lidé, kteří internet nechtějí z nějakého principu. http://www.enviwiki.cz/wiki/Princip_p%25C5%2599edb%25C4%259B%25C5%25BEn%25C3%25A9_opatrnosti Nebo jej nepotřebují. Anebo preferují jiné vyjádření čehokoli mimo internet. Je to totéž, jako když mi dcera pošle pohlednici z dovolené. Mám z toho větší radost, než když mi příjezdu ukáže fotky v mobilu. Přesto že mi je posílá denně přes internet, pohled mne přece jen potěší více. Možná jsem sám, možná je nás více.
Ale dále k problému. Nezbývá tedy než navštívit trafiku a poslat tak zvané papírové blahopřání. Znáte to, taková mini knížečky o dvou listech. Rozevřete, dovnitř prsknete nějaký ten vinš a pošlete. Raději rok dopředu, neb známe českou poštu. Příjemce to potěší a je na rok klid. Jenže…
je to otřepané, a i v tomto „oboru“ svět neusnul. Představím vám novinku (pro někoho), která se jmenuje 3D přání k narozeninám.
Nebudeme zde rozebírat technickou stránku věci, co je to přesně 3 D a tak podobně, to ponecháme fundovanějším lidem. Nás zajímá, co to přesně je to přání. Takže. Je to v podstatě totéž, co výše jmenováno, tedy taková ta mini knížečka. Jenže po otevření nevidíme jen fotku například kytice, ale vstane před námi něco v prostoru. To něco je podle vámi zvoleného motivu, například páv, ptačí klícka, nebo pro ty odvážné i strašidelná dýně. Ale ta je spíš k Halloweenu nežli k narozeninám.
Vám stačí motiv pouze zvolit a počkat na doručení.